Lilium TR
Lilium TR
Lilium TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lilium TR

Saflığın Zambağı

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Müzisyenler

+2
Veidrava
Finrod
6 posters
YazarMesaj
Finrod

Finrod

Müzisyenler Empty
MesajKonu: Müzisyenler   Müzisyenler Icon_minitimeSalı Nis. 17, 2007 2:52 pm

Evvet bu parçamızda pardon başlığımızda müzisyen arkadaşlarımızla tanışcaz tartışıcaz bilgi alışverişi vs yapıcas bi sürü şey yapcas yapcasda yapcas hatta gitar tabları ve notaları hakkınnda bikaç döküman bile sunabilrim eğer lazım olan olursa
Veidrava
Kirli Kral
Veidrava

Müzisyenler Empty
MesajKonu: Geri: Müzisyenler   Müzisyenler Icon_minitimePerş. Nis. 19, 2007 1:07 pm

Bass gitar çalıyorum ben. Hele bi solak gitar alayım kendime grup lilium die bişi kuralım Very Happy
https://liliumtr.yetkin-forum.com
Adanedhel

Adanedhel

Müzisyenler Empty
MesajKonu: Geri: Müzisyenler   Müzisyenler Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 9:26 pm

Hocam maglumunuz ben de davulcuyum pis drummaniaq :p ama bir üstteki şahsiyet ile müzik yapılmaz enstrümanlara saygısı yok :Very Happy lol! afro
Azdal

Azdal

Müzisyenler Empty
MesajKonu: Geri: Müzisyenler   Müzisyenler Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 9:28 pm

Çok pis mandolin çalarım puhaha Very Happy
Adanedhel

Adanedhel

Müzisyenler Empty
MesajKonu: Geri: Müzisyenler   Müzisyenler Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 9:33 pm

İyi walla Fincim topic. i değiştir. Bremen mızıkaçıları oluşturduk bis : ))
Azdal

Azdal

Müzisyenler Empty
MesajKonu: Geri: Müzisyenler   Müzisyenler Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 9:40 pm

Mert te kaval çalar tam oluruz Very Happy:D
Mertuil

Mertuil

Müzisyenler Empty
MesajKonu: Geri: Müzisyenler   Müzisyenler Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 9:43 pm

Ben hırsızlık yapmam aq desem çok mu kötü espiri yaparım ortamı bayarım Very Happy

Ben orta okulda flüt çalıodum olum dalga geçme öle ne kaval maval Smile
Veidrava
Kirli Kral
Veidrava

Müzisyenler Empty
MesajKonu: Geri: Müzisyenler   Müzisyenler Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 9:49 pm

aslında saksafon çalabilen bi hatun bulsak fena olmaz Very Happy

bi de sarper, sen aletlere saygı duyma, döv ki onlar sana saygı duysun.
Bekle solak gitar alıyorum yakında...
Adanedhel

Adanedhel

Müzisyenler Empty
MesajKonu: Geri: Müzisyenler   Müzisyenler Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 9:57 pm

yav ilerde çocuklarım olunca sağ sol çatışması nedir diye sorduklarında; Barış amcanızın gençken gitar çalarken verdiği mücadele diyecem lol! allam ya bu kadar mı komik olur bir insan takla açtırıyor gitara elini tutturabilmek için Very Happy Ama ben bunu son 15 dakika da anlamamalıydım Very Happy:D: Laughing Laughing
Azdal

Azdal

Müzisyenler Empty
MesajKonu: Geri: Müzisyenler   Müzisyenler Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 10:11 pm

Mertuil demiş ki:
Ben hırsızlık yapmam aq desem çok mu kötü espiri yaparım ortamı bayarım Very Happy

Ben orta okulda flüt çalıodum olum dalga geçme öle ne kaval maval Smile

Tamam kardeşim yaw canın saolsun senin flüt çalarsın bea Very Happy
Mertuil

Mertuil

Müzisyenler Empty
MesajKonu: Geri: Müzisyenler   Müzisyenler Icon_minitimeC.tesi Nis. 21, 2007 7:19 am

Zuahah flüt kaval dedinde Galagriel die bi kız vardı ank lı kavalcı derdim ben ona sen tanıosun onu flüt okuodu Smile
Azdal

Azdal

Müzisyenler Empty
MesajKonu: Geri: Müzisyenler   Müzisyenler Icon_minitimeC.tesi Nis. 21, 2007 10:37 am

Mertuil demiş ki:
Zuahah flüt kaval dedinde Galagriel die bi kız vardı ank lı kavalcı derdim ben ona sen tanıosun onu flüt okuodu Smile

Tanımam mı la gerçi sen benden daha ii tanırsın :p bende görüşmez oldum onunla hattımı felan deişince Very Happy
Finrod

Finrod

Müzisyenler Empty
MesajKonu: Geri: Müzisyenler   Müzisyenler Icon_minitimeC.tesi Nis. 21, 2007 10:49 am

Galadriel e laf yok iii bi müzisyendir o:) (kıskanma la mertu:D)
Mertuil

Mertuil

Müzisyenler Empty
MesajKonu: Geri: Müzisyenler   Müzisyenler Icon_minitimeC.tesi Nis. 21, 2007 10:53 am

Olum allah bilio bendeki bile eski hattın Smile
Serkan yine mal moduna girme kimseye laf attığımız yok flüt okuo dedik nesi kötü bunun süper bence konservatuar baytarlıktan iidir Very Happy
İyi kızdır Galad bizde görüşmüoz arada msj atıo saolsun...
Nese konu müzisyen ben darbukaya geçiodum en son.
Azdal

Azdal

Müzisyenler Empty
MesajKonu: Geri: Müzisyenler   Müzisyenler Icon_minitimeC.tesi Nis. 21, 2007 10:59 am

Tmm ulen uzatmayın dalarım walla Very Happy tmm şimdi bascı barış davul sarper mandolin ben darbuka mert ee serkan ada bişey bulmamız gerek Very Happy
Mertuil

Mertuil

Müzisyenler Empty
MesajKonu: Geri: Müzisyenler   Müzisyenler Icon_minitimeC.tesi Nis. 21, 2007 11:01 am

Saéros Inglorion demiş ki:
aslında saksafon çalabilen bi hatun bulsak fena olmaz Very Happy

Aha serkanada bunu verin azuauz Laughing
Veidrava
Kirli Kral
Veidrava

Müzisyenler Empty
MesajKonu: Geri: Müzisyenler   Müzisyenler Icon_minitimeC.tesi Nis. 21, 2007 11:02 am

Turan, bizim Serkan coşuk gitar çalıyormuş. Öyle ki henüz çilekeşin çıkmadığı zamanlarda çilekeş parçalarını çalıyorlarmış. Very Happy düşün artık lol!
Azdal

Azdal

Müzisyenler Empty
MesajKonu: Geri: Müzisyenler   Müzisyenler Icon_minitimeC.tesi Nis. 21, 2007 11:14 am

Puhaha serkandan herşeyi beklerim ben ne dionuz siz 1 denedir o Very Happy:D harbi serkan seni saksafon çalarken bi düşündümde süper olur walla Very Happy:D
Finrod

Finrod

Müzisyenler Empty
MesajKonu: Geri: Müzisyenler   Müzisyenler Icon_minitimePtsi Nis. 23, 2007 6:22 pm

ahuahhaa çalarız kardeş sen iste yeteR:D saksafoncu serkan hizmetinisde:D

Xar olm illa yüsüme vurmalısın gurupları karıstırdım noolmus ben yaslı bi adamım artık Very Happy
Veidrava
Kirli Kral
Veidrava

Müzisyenler Empty
MesajKonu: Geri: Müzisyenler   Müzisyenler Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2007 7:28 pm

Vallaha ben bilmez Finnie... İyi geyik parçası geçti elime, bende yaptım müziğini Very Happy Very Happy
Mertuil

Mertuil

Müzisyenler Empty
MesajKonu: Geri: Müzisyenler   Müzisyenler Icon_minitimeÇarş. Nis. 25, 2007 4:01 pm

Gitme üstüne kardeşimin bende biliom 10 lafından 11i palavradır ama elleme işte ne yapalım bunuda böyle kabullenecez Very Happy
Adanedhel

Adanedhel

Müzisyenler Empty
MesajKonu: Geri: Müzisyenler   Müzisyenler Icon_minitimePaz Nis. 29, 2007 9:26 pm

Öle demein adamıma o bölgesinin en karizmatik ve en sanatçı ruhlu insanıdır Very Happy
Antep de böle insan mı yok yoksa Serkanımız mı çok aktif bilemices Razz lol!
Olum Saé şu stüdyo için süper de bir bina buldum. Müstakil tutcam ha School of drums II açacam : ))
Anarchon

Anarchon

Müzisyenler Empty
MesajKonu: Geri: Müzisyenler   Müzisyenler Icon_minitimePerş. Mayıs 03, 2007 2:07 pm

Gitar çalmaya çalışıyorum ben de valla ama yeni başladım pek bişey çalamıyorum daha. Zamanla olcak...

Müzisyenler
1 sayfadaki 1 sayfası