Lilium TR
Lilium TR
Lilium TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lilium TR

Saflığın Zambağı

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ayna oyunu

+7
Finrod
Mertuil
Captain Tulaniss
Tamath
Adanedhel
AlathrethBack
Veidrava
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Veidrava
Kirli Kral
Veidrava

Ayna oyunu - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ayna oyunu   Ayna oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 7:12 pm

Cuma günü buralarda olmadığı için artık başka rpleri bekleyecek dediğim kişi
https://liliumtr.yetkin-forum.com
Finrod

Finrod

MesajKonu: Geri: Ayna oyunu   Ayna oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 16, 2007 4:23 pm

Xar kişisi bi ara dota atalım senlen şu rp leri eski forumdan buraya bi taşıda
Mertuil

Mertuil

MesajKonu: Geri: Ayna oyunu   Ayna oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 16, 2007 4:51 pm

Az önce çıkıom ayağına beni engellediyse ağzına ....cağım kişi
Finrod

Finrod

MesajKonu: Geri: Ayna oyunu   Ayna oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 17, 2007 2:44 pm

wallahi engellemedim canım sıkkındı az kimsenin kalbini kırmamak için çıktım msnden biraz foruma baktım sonra kökten çıktım.

Ayrıca s!kerim seni ne ayak? kaç yıldır tanıosun beni kimi engellemişim la o kadar kavga ederiz senle bi defa olsun engelledimmi seni terbiyesiz!

Nese bu gün acaip morelim düzgün süperim harika istiorum yani büyük bi servete kavuşmuş gibiyim(ki kavuştum:D) hadi hadi:) seferim seni

dediğim kişi
Adanedhel

Adanedhel

MesajKonu: Geri: Ayna oyunu   Ayna oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 18, 2007 10:04 am

Beni de Gaziantep sokaklarında eken şahsiyet :p İyi gitar çalıyormuş ama bir dinleyemedik Very Happy:D
Finrod

Finrod

MesajKonu: Geri: Ayna oyunu   Ayna oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 18, 2007 5:01 pm

aaa ahlaksız insan olm işlerim vardı ya aa:D sefgilii satıp sanamı koşsaydım lol!

şaka bi yana gel misafirim ol seni gezdirem burda başımın üstnde yerin var biliosun dediim kişi:)

[dipnot:Mertu gelmesin satarım onu lol! ]
Veidrava
Kirli Kral
Veidrava

MesajKonu: Geri: Ayna oyunu   Ayna oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 19, 2007 1:05 pm

parmaklarım su toplamış olmasına rağmen ona yorum yapıcam diye klavye kullanmaya başlamama neden olan, değerli şahsiyet.
Mertuil

Mertuil

MesajKonu: Geri: Ayna oyunu   Ayna oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 19, 2007 1:14 pm

Finrod demiş ki:

[dipnot:Mertu gelmesin satarım onu lol! ]

Azuauza şerefsiz herif Laughing

Saeros büyük olasılıkla msn e bakıp beni off dumur olan kişi bugün offline takılıyorum Smile
Finrod

Finrod

MesajKonu: Geri: Ayna oyunu   Ayna oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 19, 2007 4:55 pm

Geyik geyik nere kadar bi kerede düsgün yorum yapalım:D

Mertu insanı üzün süredir dost kavramını taşıyan insan kardeşim gibidir benim sürekli didişip dursakta iyi çocuktur mertu bir zamanlar tanışmıştık kendisiyle o günler çok güzeldi be amras azdal deadly allince:) şimdi herkez kendi derdine düştü ama böyle dostlar bulmak ta zor artık...

Bu arada xarcım keşke bi yorum yapsaydın o kadar zahmete girmişin Very Happy
Mertuil

Mertuil

MesajKonu: Geri: Ayna oyunu   Ayna oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 19, 2007 6:20 pm

Azcık palavracı üçkağıtçı olsada kardeşimdir çok severim ne yaparsın...
Veidrava
Kirli Kral
Veidrava

MesajKonu: Geri: Ayna oyunu   Ayna oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 3:43 pm

Rahat rahat ölmemi sağlayan kişi Very Happy
Adanedhel

Adanedhel

MesajKonu: Geri: Ayna oyunu   Ayna oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 7:23 pm

forumlarda nedense hep önüme çıkan kişi aa yeter ama ha Razz
Şaja bir yana Ege ye her gelişince gülmekten karnımı ağrıtan ve crash e kafa atan seçkin ve biricik ağabeyim Very Happy Razz
Finrod

Finrod

MesajKonu: Geri: Ayna oyunu   Ayna oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 7:25 pm

Artis keş insansı varlık:D Ada:D
Adanedhel

Adanedhel

MesajKonu: Geri: Ayna oyunu   Ayna oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 7:33 pm

Az önce doum gününü unuttuğum için yüreğimi dağlayan güsel insan sekoo Embarassed Sad nolur bana kısma yhaa :'(
Azdal

Azdal

MesajKonu: Geri: Ayna oyunu   Ayna oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 9:09 pm

Kendisiyle doğduğumuzdan beri beraber büyüdük beraber az manyaklık yapmadık Very Happy:D kardeşimdir kendisi inş 26tısında yanındayım kardeşim Very Happy
Azdal

Azdal

MesajKonu: Geri: Ayna oyunu   Ayna oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 9:22 pm

Finrod demiş ki:
Geyik geyik nere kadar bi kerede düsgün yorum yapalım:D

Mertu insanı üzün süredir dost kavramını taşıyan insan kardeşim gibidir benim sürekli didişip dursakta iyi çocuktur mertu bir zamanlar tanışmıştık kendisiyle o günler çok güzeldi be amras azdal deadly allince:) şimdi herkez kendi derdine düştü ama böyle dostlar bulmak ta zor artık...

Bu arada xarcım keşke bi yorum yapsaydın o kadar zahmete girmişin Very Happy

Heyt bea kardeşim biz hep burdaız amraslada telde görüşüyoruz bol bol oda benim gibi öss kasıyor o yuzden 2mizde piyasa olduk ama döncez az kaldı Very Happy yaz olsun mersine bekliorum seni
Adanedhel

Adanedhel

MesajKonu: Geri: Ayna oyunu   Ayna oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 9:24 pm

uzun zamandır görüşemediğim ve bu yüzden de özlediğim çok sevdiğim çocukluk ve delikanlılık arkadaşım biricik tuttikim...
Mertuil

Mertuil

MesajKonu: Geri: Ayna oyunu   Ayna oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 9:44 pm

Azdalı başımıza sardıran kişi lan olum ben tembihlemedim mi hepinize yeni sitenin linkini şu adama vermeyin diye Smile
Eskiler onun yüzünden terk edildi zaten Laughing
Veidrava
Kirli Kral
Veidrava

MesajKonu: Geri: Ayna oyunu   Ayna oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 9:47 pm

"Azdal için yakarım bu forumu, size bişey olmasın" genellemesini haykırmak için yorum yaptığım kişi Very Happy
Adanedhel

Adanedhel

MesajKonu: Geri: Ayna oyunu   Ayna oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 9:48 pm

zuhaha lan mert kophtum işte şimdi: ) Her gelene çöm şakası yapan şahsiyet Very Happy:D
Azdal

Azdal

MesajKonu: Geri: Ayna oyunu   Ayna oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 9:48 pm

Mertuil demiş ki:
Azdalı başımıza sardıran kişi lan olum ben tembihlemedim mi hepinize yeni sitenin linkini şu adama vermeyin diye Smile
Eskiler onun yüzünden terk edildi zaten Laughing

Ahahah mert canım kardeşim benim eski geyiklerimizi özledim bea Very Happy
Mertuil

Mertuil

MesajKonu: Geri: Ayna oyunu   Ayna oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 9:50 pm

Way azdalım bende tam nie kardeşimi çağırmadınız diodum Smile
Bu arada sae yede ada yada kaynamışsın oyunda bana yorum yapmak için ii oldu pustlara azdal gelmesin çağırma diyip duruolardı Razz
Olum harbi özledim ya bitsin şu öss aq Sad
Veidrava
Kirli Kral
Veidrava

MesajKonu: Geri: Ayna oyunu   Ayna oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 9:50 pm

beni es geçen iki kişiden biri Evil or Very Mad
Adanedhel

Adanedhel

MesajKonu: Geri: Ayna oyunu   Ayna oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 9:52 pm

Seni es geçecek adamın ben Very Happy:D:D ben varım ya oğlum yanıbaşında: ) Pek yakında dövme yaptırjağım karizmatik insan Very Happy
Azdal

Azdal

MesajKonu: Geri: Ayna oyunu   Ayna oyunu - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 9:55 pm

Tekyuzukten beridir tüm forumlarda hakkında yorum yapmaktan bıktığım insan Very Happy

Ayna oyunu
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki